İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hayallerden biri..

Az önce eski motosiklet ile yaptığım tur Videomu izledim benzin 7 küsürler de olduğu günler motor 100km/10lt yakıyor bu arada.

Ne kadar güzel ve zevkli imiş ya ..

Şu an bakınca hayal benim için öyle bir tur .

Yaşamak o işte gezmek yeni yerler görmek etrafı tanımak..

Hüzünlendim yine ne kadar özlediğimi fark ettim satmayı düşünürken tekrar eski videoları izlemek ve yaşadığım keyifli anları hatırlamak duygulandırdı.

O turda Çanakkale şehitliğine ziyarete gitmişim mesela 28 yaşıma kadar İstanbul’dayım bir kere gitmek nasip olmadı çocukken gitmek istedim 12 yaşlarımda peder Cezaevinde idi okulda Çanakkale turu düzenliyordu artık Ağabeyimler başıma bir şey gelir mi diye kandırdı para yok dedi bilmiyorum geçenlerde sorduğumda başına bir şey gelir diye öyle demişizdir dedi.

Yani o zaman 2005 de 15-20 lira falan İstemişlerdi ev kirası 250 TL idi siz hesaplayın. Neyse ama ben onu yıllarca paramız yok diye gidemedim diye bildim.

En son geçen Eylül ayında da kredi kartına yüklenip fazla mesai alacağıma güvenip İstanbul’dan çıktım hızımı alamadım Tekirdağ +Çanakkale +İzmir +Denizli+Afyon +Kütahya +Düzce İstanbul dönüşlü 3 buçuk günde 2 bin km yol yaptım tek başıma ama çok keyif aldım

Yolda düştüm motoru devirdim falan maceralar giderken gitme tek başına başına iş gelir falan dediler zaten motor tecrübem de yoktu fazla ama ben dinlemedim gittim şimdi açıp izleyince tuhaf oldum bir yandan da kendimle gurur duydum hayalinin birini gerçekleştirdin diye

Tekrar yapacağım bir gün hemde zaman kısıtlaması olmadan finansal özgür olarak.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: İçerik korunmaktadır !!