İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gerçek mutluluk O işte..

İşe geldim şimdi saat 07:41 hava soğuk yağmurlu 4 derece

Hemen geçtim ufo’nun başına ısınmaya kışlık bot vs almadım 2020 Nisan başında aldığım sporlarla idare ediyorum.

Şimdi iyi bir bot almak lazım tutup da 700- 1000 lira veremem fiyatlara bakmadım ama tahminimce öyledir

Eski botlarım var onu da 2020 Martta almıştım iki yüz liraya dandik o da su çekiyor hemen içine, spor ayakkabılarım ondan daha dayanıklı.. Neyse şurada yaz ayına ne kaldı şubatın dokuzu bugün idare ederiz iki ay daha.. Bir daha ki sene için iyi bir ayakkabı bot vs alırız..

O değil de benim burada durumum yine iyi az önce dolmuşta işe gelirken Vatan caddesine girmeden sağdan bir sapak var Turgut Özal anıtının tam önündeki köprü altında iki tane gerçek Gariban sabah saat 07:30 da ikisi de birer battaniyeye sarılmış oturuyor ..Bu civarlar da köprü altları böyle insanlarla dolu hep görüyorum artık kabullenmişiz sıradan geliyor sanki onların orada o soğukta yaşaması çok normal gibi..

Yani hayat çok acımasız arkadaşlar çokk…

Bugün bu halime bakarak çok iyiyim ismimin Gariban olmasına bakmayın benden garibanları var dolu..

Benim ki onların yanında şımarıklık olur..

Ama o duruma da düşme ihtimali her zaman var düşersek de kimseden fayda gelmez bu hayatta tek başımızayız düşenin dostu olmaz bunu unutmayın hayatta kalmak için insan gibi yaşamak için mecbur mücadele etmek zorundayız gerekirse biraz daha az uyuyacağız erken kalkacağız ama düşmeyeceğiz..

Kimseye güvenmeyin benim dostum var, arkadaşım var, ailem var, sevgilim var, demeyin

Kimseyi bulamazsınız düştüğünüz de.

Varsa Anneniz Babanız sahip çıkar yoksa kalırsınız köprü altında soğukta battaniyeye sarılı şekilde çok üzücü ama gerçek bu. ..

O yüzden durmak yok!

Çok çalışacağız bütün olumsuzluklara zorluklara rağmen mücadeleye devam. Hem hayatta kalacağız hemde başarı hikayeleri yazacağız.

Zevkli kısmı da bu zaten her şeye rağmen başarabilmek.

Başardıktan sonra onca verdiğin emeğin karşılığında aldığın haz ve ortaya koyduğun başarılar sonucu. tebrik mesajları alırken verdiğin tebessüm gerçek mutluluk O işte..

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    error: İçerik korunmaktadır !!